• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Українських військових посилено тренують до бойових дій в умовах міста

Реклама на dsnews.ua

В українській армії зараз багато уваги приділяється підготовці військових до наступальних дій в міських умовах

Про це головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак розповів в інтерв'ю АрмияІnform, передає "ДС".

"Зараз ми значно більше уваги і часу приділяємо підготовці військ до наступальних дій в урбанізованій місцевості. За 6 років ми навчилися добре оборонятися. Військо має бути навченим і наступати вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Таке завдання я поставив ще рік тому. Адже армія повинна бути всебічно підготовлена до різного розвитку подій..." - зазначив Хомчак.

Питання, чи означає це, що звільнення окупованої частини Донбасу можливе не тільки дипломатичним шляхом, Хомчак переадресував керівництву держав і політикам.

Він зазначив, що відповідає за боєздатність війська, його розвиток та готовність адекватно реагувати на виклики сучасності.

"Від себе скажу, зараз робляться величезні зусилля з боку президента, українського дипломатичного корпусу, наших переговорників для пошуку таких аргументів, створення такої конфігурації ситуації, щоб Російська Федерація прибралася з Донбасу. Продовжує тиснути на Кремль і прогресивний світ. І ця підтримка наших зарубіжних партнерів є надважливою. При цьому слід пам'ятати, що сильне військо - це завжди серйозний аргумент на переговорах", - додав головнокомандувач ЗСУ.

    Реклама на dsnews.ua