• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Український екс-міністр заявила, що стала жертвою отруєння: подробиці

Реклама на dsnews.ua
Екс-нардеп Оксана Білозір, яка з лютого по вересень 2005 року (часи Віктора Ющенка) очолювала Мінкульт України, розповіла, як стала жертвою отруєння, перебуваючи на посаді міністра

Про це йшлося у програмі "Зоряний шлях" на телеканалі "Україна", передає "ДС" з посиланням на відео в YouTube.

За словами Оксани Білозір, в політику вона йшла свідомо, отримавши для цього профільну освіту. Однак чекала вона колективної роботи, а зіткнулася з тим, що кожен - сам за себе.

"Я думала, що там буде якась колективна робота. Але такого не було. Там кожен депутат працював на себе. Конкуренція проявлялася у чому - наприклад, можна генерувати ідеї, які хтось зі сторони почує, і на наступний день твоя ідея вже кимось опрацьована і внесена. Там свої закони", - сказала Білозір.

Колишній політик повідомила, що найстрашнішим, з чим їй довелося зіткнутися, будучи міністром, - це отруєння. Тоді вона 12 доби не спала, у неї був пошкоджений спинний мозок, її частково паралізувало.

"Я рік лежала в Феофанії. Я не могла ходити, не могла пересуватися. Мене чоловік просто садив на велосипед, тому що мені треба було розробляти ноги, щоб зняти параліч, і я крутила педалі. Це було найважливіше відкриття для мене, що хтось просто може хотіти мене вбити", - заявила Білозір.

При цьому, за її словами, впоратися з наслідками отруєння їй вдалося, тому що вона вірила, що все пройде, і молилася.

Відзначимо, що зараз Оксані Білозір 63 роки, 30 травня вона відзначила день народження.

    Реклама на dsnews.ua