• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Український держцентр радіочастот спростував заяву наступника "каналів Медведчука" і зажадав сатисфакції

Український державний центр радіочастот спростував заяву телеканалу "Перший Незалежний", який був створений після закриття і на основі т.зв. "Каналів Медведчука" про нібито "протидію роботі журналістів" і "обмеження свободи слова"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в офіційній заяві УДЦР, інформує "ДС".

В Центрі нагадали, що сьогодні на офіційному сайті телеканалу "Перший Незалежний" вийшов матеріал "Перший Незалежний" заявляє про черговий факт грубого втручання влади в роботу телеканалу ".

"У цій "новині" безапеляційно стверджується, що вчора біля будівлі телеканалу, цитуємо: "представники державного "Укрчастотнагляду" займалися протиправними діями, спрямованими на протидію роботі журналістів та обмеження свободи слова". Зауважимо, яким чином це відбувалося у матеріалі не зазначається. Український державний центр радіочастот категорично спростовує цю інформацію, адже жодним чином не може впливати на роботу каналу і створювати йому будь-які перешкоди", — заявили в УДЦР.

У центрі радіочастот підкреслили, що усе обладнання підприємства, яке задіяне у проведенні радіочастотного моніторингу є приймаючим й слугує не створенню завад, а навпаки їхньому виявленню.

"Окрім того повідомляємо, що "Перший Незалежний" не має жодного дозволу на радіоелектронні засоби і випромінювальні пристрої, які теоретично могли би контролюватися УДЦР. І більше того, — працівники УДЦР ніколи не перешкоджали й апріорі не можуть перешкоджати роботі журналістів, впливати на контент каналів й тим паче обмежувати свободу слова", — заявляє Центр.

Також Український державний центр радіочастот звернув увагу керівництва телеканалу "Перший незалежний", що така недостовірна інформація є неприйнятною, порочить ділову репутацію підприємства і зажадав негайно її спростувати.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua