• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Український міністр спорту розповів про зґвалтування Росією олімпійських цінностей

Реклама на dsnews.ua
Міністр спорту та молоді України Ігор Жданов прокоментував рішення Міжнародного олімпійського комітету про відсторонення збірної Росії від Олімпійських ігор в Пхенчхані

Свою заяву Жданов виклав у Facebook, інформує "ДС".

"Вітаю жорстке рішення МОК, вважаю його справедливим покаранням Росії, яка на державний потік поставила вживання допінгу і прикриття цієї антиспортивнои діяльності", - заявив Жданов.

"Національної збірної Росії, ДКР, спортивним функціонерам РФ, які зґвалтували олімпійські цінності - не місце на Олімпійських іграх. Всім їм показали червону картку. Це хороший сигнал, що свідчить про реальному процесі очищення міжнародного спорту та олімпійського руху від зловживань", - додав міністр.

Особливо цинічними і аморальними Жданов назвав дії російської влади, яка займалася не тільки підміною брудних проб власних спортсменів на Олімпіаді в Сочі, але й намагалася зіпсувати допінг-проби чесних конкурентів, зокрема, української біатлоністки Віти Семеренко".

Як повідомляла "ДС", 5 грудня, Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення про недопуск збірної Росії до Олімпіади 2018 року. Російські спортсмени можуть виступити під нейтральним прапором.

    Реклама на dsnews.ua