• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Українське посольство у США звернеться до Apple через мапу з "російським" Кримом

Посольство України у США звернеться до компанії Apple у зв’язку з повідомленнями про використання в одному з її музичних додатків мапи України без Криму і російської — з півостровом

Українське посольство у США звернеться до Apple через мапу з "російським" Кримом
Українське посольство у США звернеться до Apple через мапу з "російським" Кримом / Rob Janoff
Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Міністерство закордонних справ вже доручило посольству України в США звернутися до компанії Apple, аби розібратися в цій ситуації. Резолюції Генеральної Асамблеї ООН чітко вимагають від усіх сторін утримуватися від дій, які можуть поставити під сумнів статус Криму як невід’ємної частини території України", — зазначив Олег Ніколенко.

Нагадаємо, спільнота Culture Ukraine звернула увагу на мапу з "російським" Кримом у додатку від Apple Music для артистів, який дозволяє їм відстежувати прослуховування своїх треків за країнами. 

Як писала "ДС", в 2019 році представництво президента України в Автономній Республіці Крим звернулося до Apple через позначення Криму російською територією в своїх додатках. Це сталося після того, як в ЗМІ з'явилася інформація, що в додатку "Погода" американська компанія на території РФ почала відображати анексовані Крим і Севастополь російською територією.

Пізніше Apple помилку виправила.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua