• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Українську електроенергію будуть поставляти в Молдову та Румунію, — Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Україна та Молдова домовилися про збільшення обсягів молдавських запасів природного газу в українських сховищах, про відновлення поставок електроенергії в Молдову та транзит електроенергії з України в Румунію через територію Молдови

Про це заявив український лідер Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з президентом Молдови Майєю Санду, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Є безліч напрацювань для поглиблення нашої співпраці в енергетичній сфері. Це збільшення обсягів зберігання природного газу молдавської сторони в українських сховищах, проєкт транзиту європейського газу по території Молдови в Україну, відновлення поставок електроенергії в Молдову і транзиту електроенергії з України в Румунію, який пройде по території Молдови", — зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив також на важливості спільної боротьби з контрабандою на українсько-молдовському кордоні, "особливо на її придністровській ділянці".

"Це дійсно дуже важлива сфера нашої співпраці, враховуючи, зокрема, і наше прагнення в інтеграції до спільного ринку з Європейським Союзом", — підкреслив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив про незмінну позицію щодо Придністров'я, а також запевнив, що Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Молдови.

    Реклама на dsnews.ua