• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Українцям почали виплачувати винагороди за зекономлені взимку субсидії

Реклама на dsnews.ua
Обласні управління соціального захисту населення почали виплачувати кошти заощаджених житлових субсидій

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів, інформує "ДС".

За даними Кабміну, в цьому році із заявами на монетизацію частини заощаджених газових субсидій уже звернулися 127 тис. домогосподарств і майже 21 тис. сімей, які використовують для опалення електрика.

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 грн, все залежить від зекономлених у вигляді субсидій кубів газу. Першими почали виплати управління соціального захисту населення Київської і Хмельницької області.

"До початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від уряду грошову винагороду за "розумне" споживання енергоресурсів. Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву в органи соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року", - заявили в Кабміні.

Як відомо, під монетизацію потрапив заощаджених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.

У минулому році готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1 млн 755 тис. українських сімей.

    Реклама на dsnews.ua