• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Україну почали включати в Центр кіберзахисту НАТО

Почався процес приєднання України до Об'єднаного центру передових технологій по кібероборона НАТО, який забезпечує боротьбу з кібератаками і кіберзахист інформаційних систем

Центр кіберзахисту НАТО
Центр кіберзахисту НАТО
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив посол Естонії в Україні облямівкою Кууск в своєму Facebook, передає "ДС".

"Спільний Центр кіберзахисту НАТО (NATO CCDCOE) в Таллінні відкриває свої двері для України", — написав він.

Посол зазначив, що посилення співпраці з Україною в питаннях оборони і інформаційного обміну, в тому числі з протидії кіберзагрозам, є одним з пріоритетів уряду Естонії.

Також Кууск додав, що Естонія підтримує зусилля України в побудові потужної системи кіберзахисту і готова поділитися передовим досвідом у цій сфері.

"Приєднання України до Центру кіберзахисту НАТО поглибить обмін кращими напрацюваннями з кібербезпеки і сприятиме утвердженню практик демократичного цифрового управління в Україні", — підкреслив дипломат.

Крім того, на засіданні Керівного комітету Центру Естонія висловила свою політичну підтримку Україні в її прагненні наблизитися до стандартів НАТО та готовність сприяти приєднанню України до Центру кіберзахисту.

"Україна зараз на передовій у боротьбі з викликами в кіберпросторі, тому участь України в роботі Центру кіберзахисту НАТО буде перевагою для всіх нас", — підсумував посол.

Нагадаємо, раніше глава НАТО заявив, що Альянс захистить своїх союзників від загроз, які виходять від керівництва Росії і правлячого режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua