• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Україну в жовтні відвідають президенти Німеччини, Ізраїлю та Албанії

У жовтні на річницю трагедії в Бабиному Яру в Україну приїдуть президенти трьох країн. Зокрема, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, Ізраїлю — Іцхак Герцог, а також Албанії — Ілір Мета

Інсталяція в Бабиному Яру
Інсталяція в Бабиному Яру
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" у Facebook, передає "ДС".

"6 жовтня в Бабиному Яру до 80-ої річниці трагедії відбудеться офіційна церемонія памʼяті за участю президента України Володимира Зеленського та президентів Німеччини, Ізраїлю та Албанії", — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що буде відкрито меморіальний обʼєкт "Кришталева стіна плачу", а з 27 вересня по 7 жовтня пройде низка інших заходів: виставки, презентації книг, Національний урок памʼяті в українських школах, премʼєра документального фільму "Бабин Яр. Контекст" режисера Сергія Лозниці.

Зазначимо, під трагедією в Бабиному Яру розуміють масові розстріли під час німецької окупації Києва у ході Другої світової війни. За різними підрахунками, тільки євреїв було розстріляно тут близько 150 000.

Як писала "ДС", у липні президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з главою Ізраїлю Іцхаком Герцогом, у ході якої обговорив 80-ті роковини масових розстрілів у Бабиному Яру та питання розвитку Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua