• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україну вперше запросили на Конференцію НАТО по зброї, — Міноборони

Україна вперше візьме участь в Конференції національних директорів озброєнь, яка пройде в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 26 жовтня

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник міністра оборони Олександр Носов, який представлятиме Україну, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони.

За його словами, Україна раніше притягувалася до участі в засіданнях Конференції, але поки вперше йдеться про питання, що відносяться до прерогативи виключно держав-членів НАТО, зокрема, інновації в оборонно-технічній сфері, трансформації у взаємодії з наукою і оборонно-промисловим комплексом і досягнення оптимального співвідношення військових потреб і бюджетних можливостей.

Носов акцентував увагу, що Конференція національних директорів озброєнь Альянсу буде проходити відразу після того, як міністри оборони країн НАТО затвердили новий план оборони союзу під час конфліктів і криз, з метою планування негайного формування сил альянсу в потрібний час і в потрібному місці.

У Брюсселі також заплановані двосторонні зустрічі Олександра Носова з Національним директорами по озброєнню держав-членів НАТО.

Конференція національних директорів з озброєння (Conference of National Armaments Directors-CNAD) з 1996 року є вищим дорадчим комітетом Північноатлантичної ради НАТО у галузі озброєнь. Вона координує реалізацію політики НАТО в сфері розвитку озброєння і військової техніки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua