• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна цінує підтримку Японії щодо санкцій проти РФ, — Єнін

Україна впевнена у позиції Японії щодо збереження в повному обсязі санкцій проти Російської Федерації до виконання російською стороною всіх умов для їх скасування

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у виступі на форумі «Азіатська стратегія в дії. Роль українсько-японського співробітництва», передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

«Ми постійно підтримуємо діалог з широкого кола питань з нашими японськими партнерами, і ми абсолютно впевнені у позиції наших японських друзів з питання санкцій — до того моменту, поки російська сторона не виконає всі необхідні передумови для повернення тимчасово окупованих територій, для відновлення миру на Донбасі, про ослаблення санкцій мова поки не йде», — сказав Єнін.

Він додав, що Україна веде діалог з усіма міжнародними партнерами щодо збереження санкцій проти Росії. У цьому контексті дипломат нагадав, що недавно рішення продовжити на три наступні роки режим санкцій проти юридичних і окремих фізичних осіб РФ ухвалив уряд Австралії.

Посол Японії в Україні Такаші Кураі у свою чергу запевнив, що «ніколи не було ніяких серйозних переговорів про те, щоб скасувати санкції проти РФ».

Нагадаємо, у вівторок, 16 лютого, Верховна Рада підтримала проєкт постанови №4655, звернувшись до світової спільноти з проханням посилити санкції проти Російської Федерації за анексію Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua