• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Україна домовились з Молдовою про взаємне визнання COVID-свідоцтв

Україна та Молдова домовилися про взаємне визнання свідоцтв про щеплення від коронавірусу, що має спростити поїздки між країнами для людей, які завершили вакцинацію

Україна та Молдова домовились про взаємне визнання свідоцтв про щеплення
Україна та Молдова домовились про взаємне визнання свідоцтв про щеплення
Реклама на dsnews.ua

Про це домовилися глави МЗС обох країн під час зустрічі у Києві 17 травня, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.

"Сьогодні молдовське зовнішньополітичне відомство підтвердило офіційною нотою, що Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від COVID-19", — зазначається у повідомленні.

"Відтепер наші громадяни, які отримали свідоцтво про повну вакцинацію, зможуть вільно подорожувати до Молдови. Це вже друга держава, з якою ми уклали таку угоду. Працюємо над тим, аби перелік відкритих для українців країн дедалі збільшувався", — повідомив Дмитро Кулеба.

Водночас, у заяві не уточнюється конкретна дата, з якої починається взаємне визнання. 

Визнання свідоцтв означає, що Молдова визнаватиме щеплення усіма вакцинами, сертифікованими для використання в Україні, включно з індійською Covishield та китайською CoronaVac.

Так само, Україна визнаватиме щеплення усіма вакцинами, що використовуються у Молдові, включно з російською "Спутник V".

Нагадємо, Угорщина першою з країн ЄС погодилася визнавати українські свідоцтва про щеплення, а Україна — угорські. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua