• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Україна готова зробити внесок у забезпечення продовольчої безпеки людства, - Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Країни світу повинні обʼєднатися задля виходу з економічної кризи, яку викликала пандемія коронавірусу, й Україна готова зробити свій внесок у забезпечення продовольчої безпеки людства

Про це заявив президент Володимир Зеленський, виступаючи на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, інформує "ДС".

"COVID-19 показав, що глобальний світ – це не тільки світ без кордонів. Це і глобальна відповідальність, коли до протидії спільним загрозам має бути залучено не сім, не 20, а щонайменше 193 країни… Це іспит для всіх держав. Гонитва за доступ до обмежених ресурсів лише поглибить проблеми. Ми потребуємо щирості в діалозі та дієвої солідарності, бо саме в цьому полягає цінність багатосторонності", – цитує заяву Зеленського його пресслужба.

Він зауважив, що світ має разом долати найсерйознішу економічну кризу останніх років, адже в окремих країнах прогнозуються двозначні цифри падіння ВВП.

"Це не просто статистика, цікава лише вузькому колу експертів. Це – зниження якості життя мільярдів людей, зростання загрози голоду для мільйонів", – підкреслив Зеленський.

Президент наголосив, що Україна готова зробити свій внесок у забезпечення, зокрема, продовольчої безпеки людства.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський констатував спад української економіки через карантинні обмеження.

    Реклама на dsnews.ua