• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Україна і Алжир планують спільно розвивати туристичну галузь (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Влада Алжиру зацікавлена в укладанні з Україною міжурядової угоди про співпрацю в сфері туризму і традиційних ремесел

Про це йдеться в повідомленні пресслужби посольства України в Алжирі, передає "ДС".

Під час зустрічі посла Максима Субха з новим міністром туризму, традиційних ремесел і сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду сторони ознайомилися з переліком міжнародних туристичних заходів, які плануються до впровадження в Україні протягом 2021 року після нормалізації епідемічної ситуації.

Зустріч посла Максима Субха з новим міністром туризму, традиційних ремесел і сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду
Зустріч посла Максима Субха з новим міністром туризму, традиційних ремесел і сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду

У цьому контексті посол висловив надію на участь алжирської міністерської і ділової делегацій в запланованій на кінець березня 2021 року Міжнародній виставці «Україна — подорожі та туризм» UIТT в Києві.

«Алжирський міністр висловив своє зацікавлення стосовно повноважної делегації з метою відвідування вищезазначеного заходу, а також підтвердив налаштованість до залучення українських компаній, що працюють в сфері готельно-рекреаційного бізнесу, до реалізації відповідних проєктів з розвитку туристичної інфраструктури Алжиру. Крім цього, міністр підкреслив зацікавленість у якнайшвидшому укладанні з нашою державою міжурядової угоди про співпрацю в галузі туризму і традиційних ремесел, яка знаходиться на розгляді сторін», — йдеться в повідомленні.

За словами Хаміду, наявність такої угоди дозволить сторонам максимально ефективно реалізувати ряд задумів і проєктів в туристичній сфері. Серед них він, зокрема, назвав морські, медичні проєкти, екотуризм, проведення днів Алжиру в Україні та України в Алжирі, а також професійна підготовка і навчання алжирських фахівців в українських закладах готельно-ресторанного бізнесу тощо.

Як писала "ДС", через пандемію коронавірусу кількість іноземних туристів в Україні зменшилася майже в чотири рази — 2,7 мільйона за дев'ять місяців 2020 року проти 10,7 мільйонів за аналогічний період 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua