• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Україна і Франція погодили міжурядові договори на 1,3 млрд євро

Україна і Франція підпишуть 4 міжурядові угоди на загальну суму 1,3 млрд євро

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мер, який прибуде до Києва в четвер, 13 травня, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Дійсно, під час мого візиту Франція підпише з Україною чотири стратегічних міжурядові угоди на загальну суму 1,3 мільярда євро. Це дуже значно! І хочу підкреслити один ключовий момент: ці проекти будуть сприяти поліпшенню умов життя українців. Йдеться про питну воду, мобільність, безпеку та цивільний захист", — сказав Ле Мер.

Він підкреслив, що щасливий приїхати до Києва, зустрітися з українською владою і мати можливість зміцнити економічні зв'язки між двома країнами.

"Францію і Україну об'єднує багато спільного: ми обидві індустріальні країни, ми — країни з важливою частиною сільського господарства, ми — європейські країни, повністю налаштовані зміцнити місце Європи на міжнародній арені", — зазначив міністр.

Ле Мер також повідомив, що в 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією і Україною досяг 1,6 млрд євро.

"У 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією і Україною досяг 1,6 мільярда євро — дуже важлива сума, яка залишається стійкою, незважаючи на кризу Covid-19. Тепер ми хочемо зміцнити і прискорити економічне співробітництво між нашими двома країнами. Це мета мого візиту в Київ", — зазначив він.

Як повідомляла "ДС", раніше посол Франції в Україні заявив, що французький лідер Еммануель Макрон може влітку поточного року відвідати з візитом Україну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua