• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна і Грузія візьмуть участь у зустрічі глав МЗС країн НАТО

Реклама на dsnews.ua

НАТО запросило міністрів закордонних справ України і Грузії взяти участь у зустрічі на рівні глав МЗС країн-членів Альянсу з безпеки в Чорноморському регіоні

Про це заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг під час віртуального виступу перед учасниками Парламентської Асамблеї НАТО, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

В ході дискусії генсек НАТО відповів на запитання голови постійної делегації України в ПА НАТО народного депутата Єгора Чернєва по змістовній частині міжнародних зусиль щодо стримування експансії Росії на Чорному морі і для демілітаризації регіону.

«Ми просуваємося у Чорному морі, збільшуємо нашу присутність у регіоні. Зрозуміло, що у цьому регіоні знаходяться наші прибережні держави – Туреччина, Болгарія, Румунія… Ми нарощуємо співпрацю із двома поважними партнерами, Україною і Грузією. Наступного тижня у нас відбудеться зустріч міністрів закордонних справ. Тоді ми матимемо спеціалізовану сесію щодо безпеки у Чорному морі, безпеку вакцинації, і ми запросили міністрів закордонних справ України і Грузії взяти участь у цій зустрічі», — сказав Столтенберг.

Зустріч Північноатлантичної Ради (NAC) на рівні міністрів закордонних справ відбудеться в форматі захищеної телеконференції 1-2 грудня 2020 року.

Як писала "ДС", колишній командувач сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес вважає, що Грузія вже зараз має приєднатися до НАТО, тоді як Україна до цього ще не готова.

    Реклама на dsnews.ua