• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна і Велика Британія домовилися про оперативний обмін даними

Україна та Велика Британія домовилися відпрацювати спільні механізми боротьби з транскордонною кіберзлочинністю і нелегальною міграцією

Арсен Аваков в Лондоні
Арсен Аваков в Лондоні
Реклама на dsnews.ua

Домовленість про це була досягнена під час зустрічі міністрів внутрішніх справ України і Британії Арсена Аваков і Пріті Петел, інформує "ДС".

Зазначається, що сторони також домовилися про оперативний обмін даними.

"Сторони домовились направити до Великобританії відповідних українських експертів для ознайомлення із системою фіксації правопорушень, їх обробки та аналізу для можливого запровадження в Україні", — повідомила пресслужба МВС України.

Ще одним аспектом двосторонньої співпраці є ознайомлення з системою видачі біометричних паспортів в нашій державі.

"ЄС, надавши безвізовий режим українським громадянам, належним чином оцінив якість наших паспортних документів. Тому вже найближчим часом до України прибуде делегація експертів з Великої Британії, щоб ознайомитись із процесами оформлення та видачі біометричних документів", — повідомили в МВС.

Українські фахівці відвідають Британію для ознайомлення з новітньою системою захисту паспортів та проведення експертизи документів.

Переговори пройшли у рамках візиту президента Володимира Зеленського до Лондона, під час якого, зокрема, було підписано Угоду про стратегічне партнерство.

    Реклама на dsnews.ua