• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна може відмовитися від мирного вирішення конфлікту на Донбасі, — Данилов

Реклама на dsnews.ua

Якщо українське керівництво не домовиться з Росією про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, то Київ буде розглядати можливість інших рішень

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Йдеться про пʼять сценаріїв розвитку ситуації на Донбасі, які були прийняті Радою національної безпеки і оборони в грудні 2019 року.

"Ми маємо спробувати домовитися з РФ, щоб вони пішли з нашої хати. Якщо це не вдасться, то ми маємо повне рішення вдатися до наших проєктів рішень РНБО. Ми робитимемо все від нас залежне, щоб вирішити все мирним шляхом", — підкреслив Данилов.

За його словами, зараз сценарій врегулювання ситуації на Донбасі розгортається по першому рішенню РНБО. Водночас він відмовився розголошувати подробиці інших сценаріїв.

Як повідомляла "ДС", раніше Олексій Данилов зазначив, що з урахуванням фінансових і військових можливостей Російської Федерації українська сторона "буде воювати розумом". Йдеться про пріоритетний розвиток традиційно сильних для України військових галузей і ставкою на людський потенціал.

    Реклама на dsnews.ua