• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Україна наблизилася до НАТО: завершено перший етап реформування ЗСУ

Перший етап реформування Збройних сил України в рамках оборонної реформи істотно наблизив їх до отримання сумісності з НАТО

Україна наблизилася до стандартів НАТО
Україна наблизилася до стандартів НАТО
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міноборони України.

"Зараз йде процес правового регулювання розмежування обов'язків між Міністерством та Генеральним штабом відповідно до демократичних принципів: Міністерство оборони України має формувати політику, тоді як Генеральний штаб — відповідати за її реалізацію і звітувати Міністерству", — зазначив Таран.

За його словами, Міноборони трансформує бачення політичного керівництва держави в конкретні кроки, спрямовані на придбання максимальної сумісності з НАТО.

"Наші подальші плани будуть будуватися, зокрема, з урахуванням результатів нинішнього комплексного функціонального огляду системи оборонного менеджменту. Крім того, необхідні висновки будуть зроблені і за результатами інспекційної перевірки стану готовності до виконання завдань органів військового управління, з'єднань і військових частин ЗСУ, що виконують завдання в операції Об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей", — підкреслив міністр.

Він додав, що євроатлантичний вибір України — кращий спосіб реалізації національних інтересів, що відкриває нові перспективи співпраці з розвиненими державами світу, надає можливості з питань безпеки та економічного розвитку.

У відомстві нагадали, що в рамках першого етапу реформування ЗСУ були створені нові органи військового управління: Командування Об'єднаних сил, Командування Медичних сил, Командування сил підтримки, Командування військ зв'язку та кібернетичної безпеки.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр оборони Андрій Таран заявив, що Україна має намір домогтися отримання Плану дій щодо членства у НАТО в 2021 році.

Раніше під час віртуальної дискусії в рамках Паризької школи міжнародних справ генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенберг заявив, що Росія не має права втручатися в рішення інших суверенних держав, зокрема України і Грузії, про вступ до НАТО.

    Реклама на dsnews.ua