• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Україна намагається отримати вакцину від коронавірусу за допомогою Польщі

Реклама на dsnews.ua

Україна веде переговори із Польщею, яка могла б бути посередником в отриманні вакцини від коронавірусу від Європейського Союзу

Про це заявив глава представництва України в ЄС Микола Точицький під час онлайн-брифінгу з Брюсселя, інформує "ДС".

"ЄС розробляє механізм надання або продажу третім країнам вакцини, що передбачено кожною з шести угод Єврокомісії з виробниками. Ми, як країна, є у пріоритеті виділення вакцини як мінімум в першу чергу для лікарів та людей похилого віку. Цей механізм може бути готовий в середині січня", — сказав Точицький, слова якого наводить "Європейська правда".

Він пояснив, що треті країни будуть отримувати вакцину через одну із країн-членів ЄС. "Ми передбачаємо, що це може бути Польща, і такі консультації ведуться з польськими колегами", — сказав він.

За словами Точицького, Україна повинна буде забезпечити умови для зберігання вакцини, в тому числі сховища із наднизькими температурами, як це необхідно, наприклад, для вакцини Pfizer/Biontech.

Нагадаємо, станом на ранок 21 грудня в Україні зафіксовано 6 545 нових випадків коронавірусної хвороби, за добу померли 80 осіб, одужало 5 106 пацієнтів.

    Реклама на dsnews.ua