• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин: В ОПУ уточнили, яких

Сьогодні, 5 лютого, Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax

Вакцина
Вакцина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОПУ, передає "ДС".

Так, президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо постачання вакцин проти COVID-19 в Україну. Степанов повідомив Зеленському, що сьогодні Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax. Поставок очікують у лютому.

«Що раніше ми отримаємо вакцини, то швидше подолаємо пандемію в Україні. Знаю, що Кабінет Міністрів ретельно працює над розробкою сайту, який допоможе легко та зручно реєструватися українцям на вакцинацію. Як і кожен українець, чекаю на початок процесу вакцинації. 12 мільйонів доз – це хороший сигнал від наших партнерів, і цього буде достатньо, аби забезпечити вакцинування впродовж перших місяців після початку поставок», – зазначив Зеленський.

Очільник МОЗ повідомив, що досягнуто домовленості про постачання вакцин, розроблених за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія та Оксфордський університет) та Novavax (США), які виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Отримане підтвердження реалізовуватиметься через контракт між Serum Institute та Crown Agents.

Нагадаємо, тим часом у "ДНР" повідомили про прибуття в окупований Донецьк першої партії російської вакцини від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua