• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна отримає від Канади 4,3 мільйони канадських доларів

Реклама на dsnews.ua

Уряд Канади надасть ще 4,3 мільйони канадських доларів (3,2 мільони доларів США) з метою підтримки сектору безпеки та оборони України

Про це йдеться у повідомленні пресслужби міністерства закордонних справ України за результатами розмови міністра Дмитра Кулеби з його канадським колегою Франсуа-Філіпом Шампанем, передає "ДС".

Співрозмовники відзначили "взірцеву взаємодію" України та Канади у сфері безпеки.

Кулеба подякував за активну участь канадських військовослужбовців в операції UNIFIER та важливий внесок Збройних Сил Канади у зміцнення безпеки Української держави у взаємодії зі ЗСУ.

"Франсуа-Філіп Шампань повідомив про рішення канадського уряду виділити додаткові 4,3 млн канадських доларів на підтримку сектору безпеки та оборони України", — вказано у повідомленні.

Нагадаємо, в рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців з 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. За цей час через канадське навчання пройшли понад 17 тис. українських вояків. У березні на тлі глобальної пандемії COVID-19 кількість канадських військових в Україні суттєво зменшили, однак у червні міноборони Канади оголосило про намір поступово повернутися до повноцінного формату місії.

    Реклама на dsnews.ua