• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Україна передала Литві колючий дріт: Захарова відповіла безглуздим жартом про Яценюка

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи рішення України про передачу Литві колючого дроту для протидії напливу мігрантів з боку Білорусі, згадала про український проєкт "Стіна". "Стіна" передбачає зведення оборонних укріплень на російсько-українському кордоні

Марія Захарова
Марія Захарова / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Захарова написала у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Стратегічні запаси (колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка — "ДС") Яценюка іржавіти почали?" — спробувала пожартувати представник МЗС РФ.

Нагадаємо, в середині липня Литва звернулася до ООН через зростання потоку нелегальних мігрантів на кордоні з Білоруссю.

Сейм Литви в невідкладному порядку схвалив зміни в міграційне законодавство, щоб адаптувати його до потреб в зв'язку з напливом до країни нелегальних мігрантів через територію Білорусі. Сейм проголосив зростання потоків нелегальних мігрантів гібридною агресією.

Пізніше офіційний Вільнюс звернувся до Києва з проханням про допомогу в зв'язку з критичною ситуацією на кордоні. На своєму засіданні в середу, 28 липня, Кабінет міністрів України прийняв рішення відправити в Литву технічні засоби для облаштування кордону у вигляді колючого дроту.

За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, це допоможе Литві впоратися з міграційною кризою, спровокованою самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua