• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

Україна почала військові навчання з США і Британією у відповідь на маневри РФ на Кавказі

Реклама на dsnews.ua

В Україні стартували стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля-2020" за участю ЗСУ, а також підрозділів країн-членів НАТО, в тому числі США і Великобританії

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони, передає "ДС".

Відзначається, що навчання проходять майже одночасно з російськими "Кавказ-2020", під час яких збільшується ймовірність агресії. «Об'єднані зусилля — 2020» за своїм форматом унікальні. Їх мета — практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами і процедурами НАТО, підвищення рівня сумісності підрозділів Збройних Сил України та наших держав-партнерів. В рамках маневрів буде розгорнута система управління територіальної оборони України та задіяно понад 7000 резервістів.

Під час навчань підрозділи десантно-штурмових військ ЗСУ будуть діяти спільно з військовослужбовцями 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил Великої Британії (16 Air Assault Brigade), а Сили спеціальних операцій ЗСУ — разом з колегами з 352d Special Operations Wing.

Перший етап навчань «Спільні зусилля — 2020» розпочався з десантування британських і українських "крилатих піхотинців" в Миколаївській області.

Під час навчань також відпрацюють різні схеми застосування підрозділів територіальної оборони у взаємодії з іншими силовими відомствами.

Навчання будуть проводиться у всіх областях України.

Як повідомляла "ДС", 23 вересня військові конвертоплани ВВС США V-22 Osprey з'явилися в небі над Києвом в рамках американсько-українських військових навчань Сил спеціальних операцій Fiction Arching.

    Реклама на dsnews.ua