• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна попросила Канаду посприяти в отриманні вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Україна звернулася за допомогою до Канади в отриманні партії вакцини від коронавірусної інфекції

Із таким проханям заступник міністра закордонних справ Євген Єнін звернувся до посла Канади Лариси Галадзої під час зустрічі 9 грудня, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС.

Зокрема, сторони обговорили широкий спектр питань українсько-канадського порядку денного, "приділивши окрему увагу питанням сприяння в отриманні вакцини від COVID-19".

"Звернувся до канадських партнерів за допомогу в отриманні партії вакцин проти COVID-19 для українських громадян", — звернувся він.

Також сторони обговорили питання координації спільних дій в розслідуванні катастрофи літака PS752 МАУ в Ірані та забезпечення належної компенсації родичам жертв. 

Як зазначається, окремою темою розмови стали стан реалізації канадських інвестиційних проєктів в Україні та плани щодо модернізації угоди про вільну торгівлю між державами.

Нагадаємо, Канада замовила вакцину від коронавірусу у кількості, що перевищує чисельність населення країни у 4 рази — 154 мільйонів доз при менш ніж 40 млн мешканців.Таким чином Канада очолює список країн щодо закупівлі вакцини.

    Реклама на dsnews.ua