• USD 36.4
  • EUR 39.8
  • GBP 45.9
Спецпроєкти

Україна провела навчання з танками, гелікоптерами та морською піхотою біля окупованого Криму (ВІДЕО)

На одному з полігонів бойової підготовки поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації

Танки ЗСУ
Танки ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони України, передає "ДС".

До навчань було задіяно батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.

За легендою навчань передовий підрозділ за підтримки армійської авіації дав відсіч загону морської піхоти умовного противника, що намагався прорвати оборону. Крім того морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони.

Успішно виконавши бойову задачу, військові вміло здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника.

За словами командувача об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, головна їхня мета полягала у тому, щоб кожен на своєму місці приймав своєчасні та обґрунтовані рішення. Саме тому нагальним аспектом даних навчань була перевірка рівня підготовки офіцерів, сержантів та солдат, а також формування у них високих морально-психологічних якостей.

Нагадаємо, раніше у листопаді Військово-морські сили України провели навчання в Чорному морі з кораблями США, Туреччини та Румунії. Сторони відпрацювали взаємодію багатонаціональної тактичної групи за стандартами НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua