• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна розраховує отримати ПДЧ в НАТО цього року, — Таран

Україна дуже багато зробила на шляху до членства в Північноатлантичному Альянсі. Головним елементом продовження цього процесу є отримання Плану дій щодо членства вже в цьому році

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Він наголосив, що будь-яка активізація агресії Росії матиме чітку і потужну відповідь міжнародної спільноти, яка має "безкомпромісну позицію" щодо членства України в НАТО.

"Це (вступ до НАТО, — ред.) є першочерговим пріоритетом українського політичного керівництва для зміцнення обороноздатності нашої держави. Євроатлантична інтеграція є запорукою суверенітету і територіальної цілісності України. Від такого рішення виграють як Україна, так і НАТО", — переконаний міністр оборони.

Як відомо, на фоні загострення на Донбасі Україна активізувала військовий діалог з Північноатлантичним Альянсом та поглибила співпрацю у Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Вільнюс запропонує союзникам по НАТО надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ) в альянсі, після реалізації якого країна могла б стати членом організації. Згодом за надання ПДЧ для України виступила також Латвія.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua