• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Україна та Ізраїль планують розширити ЗВТ за рахунок послуг

Україна та Ізраїль у 2022 році розпочнуть переговори щодо розширення Угоди про зону вільної торгівлі за рахунок сфери послуг

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив новий посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський в інтерв'ю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Наступного року ми почнемо переговори про ще одну угоду — про ЗВТ, яка стосуватиметься послуг. Про це була досягнута домовленість під час візиту нашого президента до України", — зазначив він.

За його словами, це теж дуже важлива сфера, оскільки багато послуг Ізраїль отримує в Україні, насамперед ті, що стосуються ІТ.

"І для Ізраїлю сьогодні Україна — це стратегічний напрямок в плані аутсорсингу наших послуг, більше 40% аутсорсингу Ізраїлю в області високих технологій йде в Україну", — наголосив Бродський.

Водночас на сьогодні зарано говорити, яких сфер стосуватиметься нова угода. Але Бродський хотів би, щоб одним із напрямів була медицина.

"Швидше за все, це буде спільна угода, яка стосуватиметься різних послуг у різних сферах. Медичні послуги — це, безумовно, велика складова наших економічних відносин, і в плані медицини у нас дуже добре розвивається співпраця. І якщо говорити про ті напрямки, які я б хотів розвинути в якості нового посла, це, безумовно, один з напрямків", — додав посол.

Як повідомляла "ДС", 5 жовтня президент Ізраїлю Іцхак Герцог перебував із візитом у Києві, де провів зустріч із Володимиром Зеленським.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua