• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Потенціал не вичерпаний": Зеленський сказав, чого Україна чекає від Ізраїлю

Президент Володимир Зеленський провів зустріч зі своїм ізраїльським колегою Іцхаком Герцогом, під час якої обговорив економічне співробітництво між Україною та Ізраїлем

https://president.gov.ua/
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, передає "ДС".

"Ізраїль є нашим великим другом і партнером у регіоні Близького Сходу… Потенціал нашої двосторонньої взаємодії, вважаю, не вичерпано. І нові можливості для неї відкриває набуття чинності Угодою про вільну торгівлю", — сказав Зеленський.

За його словами, Угода вже працює: вперше з початку пандемії зростають обсяги взаємної торгівлі товарами.

Глава держави також висловив переконання, що обсяг прямих ізраїльських інвестицій в Україну має великий потенціал зростання.

"Новітні технології та інновації, кібербезпека, охорона здоров'я, фармацевтика, космічні програми, банківська справа та фінанси, будівництво та сільське господарство – це лише окремі перспективні сфери для розвитку інвестиційної співпраці між нашими державами. Україна чекає ізраїльських інвесторів, а уряд і я особисто гарантуємо захист усіх інвестицій", — підкреслив Зеленський.

Президент Ізраїлю, зі свого боку, відзначив велику перспективу у відносинах між двома країнами.

"Я впевнений, що в майбутньому наші країни удосконалюватимуть та поглиблюватимуть наявну співпрацю. Є спільне бачення наших країн у низці важливих сфер, включно з економікою, технологіями, наукою, енергетикою, сільським господарством, охороною здоров’я, туризмом і багатьма іншими. Майбутнє відносин між нашими країнами виглядає більш перспективним, ніж будь-коли", — сказав Герцог.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський подякував президенту Ізраїлю за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua