• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Україна та Велика Британія разом будуватимуть кораблі і військові бази

У понеділок, 21 червня, Україна і Великобританія підписали меморандум про проекти морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства і ВМС України

Україна-Великобританія
Україна-Великобританія / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Документ був підписаний в Одесі на борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту Великобританії HMS Defender, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України.

З української сторони меморандум підписав заступник міністра оборони Олександр Миронюк, а з британської — міністр з питань оборонних закупівель Джеремі Квін.

Меморандум передбачає спільне проектування і будівництво військових кораблів в Україні та Великобританії, реконструкцію українських суднобудівних підприємств і будівництво двох баз ВМС України.

На церемонії підписання також були присутні секретар РНБО Олексій Данілов, Перший Морський Лорд Великобританії адмірал Тоні Радакін і посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.

Учасники церемонії також спостерігали за спільними навчаннями українських, британських і американських військових на борту корабля.

Як повідомляла "ДС", 18 червня в порт Одеси увійшли два корабля НАТО — британський есмінець HMS Defender D36 і фрегат ВМС Нідерландів HNMLS Eversten F805.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua