• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна входить в ТОП-5 країн за обсягами допомоги США, — Кент

Україна з часу здобуття незалежності користувалася двопартійну підтримку в США і щорічний обсяг американської допомоги становить до $ 750 млн

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я думаю, що у нас (у США – ред.) дуже надійний фундамент підтримки. Щорічно наш Конгрес виділяє кошти для підтримки України в різних галузях – аж до 750 мільйонів (доларів США – ред.) на рік. Мабуть, є чотири, максимум п'ять, інших країн, які отримують таку підтримку від нас щорічно. І це не залежить від того, хто сидить у Білому домі. І демократи, і республіканці разом підтримують Україну. І я думаю, що це не залежить від адміністрації, урядовців, які працюють з Україною", — сказав він.

Дипломат нагадав, що чинний президент США Джо Байден кілька разів відвідував Україну в статусі віцепрезидента.

"Ми теж знаємо, що успіх України є важливим і для України, і для регіону. І це наша обіцянка, і наша спільна робота з українцями. І президент Джо Байден, коли він був віцепрезидентом, приїжджав сюди шість разів. Це означає, що ніколи в історії США не було президента, який знався б на справах України краще, ніж президент Байден", — додав Кент.

Як повідомляла "ДС", раніше Джордж Кент заявив, що Росія зобовʼязана закінчити війну з Україною.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua