• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна вперше бере участь у щорічних кібернавчаннях Cyber ​​Flag

Спеціалісти Міністерства оборони України та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України вперше в історії беруть участь у кібернавчаннях Cyber ​​Flag 21

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби президента, повідомляє "ДС".

Навчання проводиться 18-19 листопада на онлайн-платформі "Стійке середовище для кібертренувань" (Persistent Cyber ​​Training Environment, PCTE), яка знаходиться під операційним управлінням сухопутних військ Збройних сил США та дозволяє організовувати тренування з віддаленим доступом із залученням окремих осіб, місій.

Українські фахівці з кібербезпеки вперше в історії беруть участь у заході такого рівня. Cyber ​​Flag є ініціативою США зі створення спільноти країн-союзників та партнерів для покращення можливостей щодо виявлення, синхронізації та спільного реагування на змодельовані шкідливі дії в кіберпросторі, націлені на критично важливу інфраструктуру та ключові ресурси.

Як повідомляла "ДС", Ситуаційний центр із забезпечення кібербезпеки СБУ у жовтні відбив 57 хакерських атак на інформаційні системи державних органів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua