• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна втратила трильйон доларів ВВП за 10 років, - Шмигаль

Реклама на dsnews.ua

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна втратила один трильйон доларів ВВП за 10 років через нереалізований потенціал

Про це він сказав 6 листопада в Києві під час презентації так званого економічного аудиту країни, інформує "ДС".

"Контрольним запитанням було, чи реалізували ми свій потенціал, якими є результати управління нашою країною за попередні роки і як ми виглядаємо в порівнянні з нашими сусідами. Сьогодні маємо чітку відповідь — один трильйон доларів ВВП за 10 років — це нереалізований потенціал нашої країни. Один трильйон втратили всі громадяни України через постійні зміни векторів, незавершені реформи, відсутність довгострокової економічної стратегії, корупцію, неефективне управління", — наголосив Шмигаль, слова цитує Укрінформ.

Він додав, що уряд пропонує "переосмислити економічний потенціал і подивитись в новому світлі на майбутнє Української держави".

"Ще навесні, усвідомлюючи виклики, які стоять перед країною, Президент поставив завдання нашому уряду визначити, з чим ми заходимо в нове десятиліття. Без аналізу поточного стану ми не можемо реалістично поставити собі цілі на наступні роки", — зазначив Шмигаль.

Як повідомлялося, у презентації "економічного аудиту" також взяв участь президент Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua