• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Україна з Польщею візьмуться за розвиток транспортного коридору Гданськ - Чорне море

Реклама на dsnews.ua

З метою збільшення обсягів торгівлі Україна та Польща спільно розвиватимуть транспортний коридор Гданськ — Чорне море

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на Українсько-польському економічному форумі в Одесі, передає "ДС".

"Для збільшення обсягу торгівлі між Польщею та Україною ми започатковуємо співпрацю з розвитку транспортного коридору Гданськ — Чорне море і сьогодні буде підписаний меморандум між Адміністрацією морських портів (України — "ДС") та правлінням морського порту Гданськ", — сказав Криклій.

Міністр також додав, що Україна та Польща мають спільну амбітну мету активно розвиватись і це буде виходити значно швидше через реалізацію спільного транзитного та інфраструктурного потенціалу.

"Серед пріоритетів наших — розбудова транспортного коридору між Балтійським і Чорним морем і вже багато зроблено цього року", — зазначив Криклій.

Він додав, що в рамках реалізації президентської програми "Велике будівництво" в Україні будують 6 тисяч кілометрів доріг, з яких 4 тис. км доріг — державного значення, в тому числі 5 млрд грн виділили на будівництво міжнародного транспортного коридору "Go highway" і вже понад 100 км доріг цього проєкту побудували та відремонтували цього року.

"Наступного року розпочнеться велика реконструкція траси М-05 Київ — Одеса і там теж частина проєкту Gohighway, а це власне поєднання нашого Балтійського і Чорного моря, поєднання Гданська і портів великої Одеси", — наголосив міністр.

Він також підсумував, що Польща та Україна є стратегічними партнерами і запросив польський бізнес брати участь у інвестиційних проєктах в Україні.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда з дружиною Агатою в неділю, 11 жовтня, прибув з триденним візитом до України.

    Реклама на dsnews.ua