• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна закрила КПП з Білоруссю, де застрягли хасиди

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів прийняв рішення про закриття КПП "Нові Яриловичі" в Чернігівській області, з білоруської сторони якого знаходяться паломники-хасиди

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МВС.

"Кабінет Міністрів України підтримав закриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області «Нові Яриловичі»… ТаТакі обмежувальні заходи впроваджені через поширення коронавірусної хвороби — сказано в повідомленні.

У МВС зазначили, що в районі КПП знаходяться паломники-хасиди, які не залишають спроб потрапити в Україну. Люди забезпечені продуктами харчування і медикаментами.

Як писала «ДС», 15 вересня сотні паломників-хасидів, які намагалися потрапити в Україну незважаючи на обмеження вʼїзду, продовжували перебувати на кордоні між українським і білоруським пунктами пропуску.

В Офісі президента повідомили, що ситуація на українсько-білоруському кордоні, де знаходяться сотні паломників-хасидів, повністю контрольована, в Держприкордонслужбі досить сил і засобів для надійної охорони державного кордону.

Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Арʼє Дері попросив президента України Володимира Зеленського пропустити в країну хасидів, які застрягли на кордоні України і Білорусі.

Пізніше в Офісі президента Володимира Зеленського заявили, що влада Білорусі на чолі з де-факто президентом Білорусі Олександром Лукашенком підігріває чутки про те, що офіційний Київ відкрив кордон для близько двох тисяч паломників-хасидів, які намагаються потрапити в Україну з Ізраїлю через територію РБ.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що хасидів обманом виманили в Білорусь, пообіцявши їм проїзд в Україну.

    Реклама на dsnews.ua