• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Україна запропонувала свої послуги Бюро ОБСЄ з прав людини

Україна запропонувала Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ стати його хабом у Центральній Європі — майданчиком для взаємодії представників урядів і громадянських суспільств країн цього регіону

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні МЗС України, передає "ДС".

Повідомляється, що сьогодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Стокгольмі провів зустріч з директором Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) Маттео Мекаччі. Він висунув ініціативу зробити Україну регіональним хабом для діяльності ОБСЄ у сфері захисту прав людини на тлі блокування Росією засідань з реалізації заходів з питань людського виміру (HDIM).

"В Україні дуже сильне громадянське суспільство. Ми вважаємо це силою і перевагою нашої країни. Тому ми готові взяти на себе роль регіонального хабу по зміцненню громадянського суспільства в регіоні Центральної Європи", — зазначив Кулеба.

У цьому контексті він запропонував провести в Україні заходи, які надали б майданчик для ефективної взаємодії представників урядів і громадянських суспільств держав регіону.

Кулеба наголосив на важливості дистанційного моніторингу ситуації у сфері прав людини на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що вступ України до НАТО залежить від трьох держав-членів Альянсу, які будують свої відносини з Києвом крізь призму двосторонніх відносин з Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua