• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Три члени НАТО все ще вважають Україну додатком до Росії, - Кулеба

Вступ України до НАТО залежить від трьох держав-членів Альянсу, які будують свої відносини з Києвом крізь призму двосторонніх відносин з Росією

Три держави-члени НАТО все ще вважають Україну додатком до Росії;
Три держави-члени НАТО все ще вважають Україну додатком до Росії; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю, передає "ДС" з посиланням на українське посольство у Латвії.

"За моїми підрахунками, Україна приєднається до НАТО, коли три столиці країн Альянсу змінять погляд на відносини з Україною, нарешті почавши сприймати Україну як незалежну і самостійну державу, а не як додаток до Росії", — сказав Кулеба.

Український дипломат не став відповідати на запитання, про які держави йдеться, тільки зазначив, що коли в цих столицях відбудеться зміна думки і вони більше не будуватимуть свої відносини з Україною крізь призму двосторонніх відносин з Росією, ситуація кардинально зміниться. 

"Однак, поки ця точка зору не зміниться, НАТО відкриє нам лише вікна для співпраці з Україною, але двері для приєднання поки що будуть зачинені", — додав глава МЗС.

Як писала "ДС", почесний член Атлантичної Ради, заступник Генерального секретаря НАТО в 2012-16 роках Александр Вершбоу заявив, що члени НАТО не поспішають надавати Україні членство в Альянсі, побоюючись спровокувати нову агресію з боку Росії. Та саме це додає Росії сміливості у її діях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua