• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна запропонує росіянам розширити ТКГ: Арестович поділився подробицями

Реклама на dsnews.ua

На засіданні Тристоронньої контактної групи цього тижня можуть запропонувати створення п’ятої підгрупи щодо врегулювання ситуацій на українсько-російському кордоні, якщо росіяни не "влаштують демарш"

Про це в коментарі УНН розповів речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович, передає "ДС".

"Ми подивимось, чи згодні вони взагалі працювати по нашому плану і до якої ступені глибини, тому що зараз зарано казати — якщо вони влаштують демарш або щось на зразок того, то про яке створення п’ятої підгрупи можна вести мову", — сказав Арестович, відповідаючи на питання журналіста про те, чи запропонує українська сторона створення нової підгрупи на засіданні цього тижня.

На уточнююче питання щодо того, чи є передумови до "демаршу", співрозмовник зазначив, що вірить у бажання РФ завершити війну на сході нашої країни.

"Ми скоріш розглядаємо їх (Росії — ред.) бажання закінчити війну на Донбасі. За деякими ознаками ми бачимо, що вони вже не тягнуть, насамперед економічно й політично. Вони хотіли б піти. Тут питання — дати їм можливість зберегти обличчя, так званий "золотий міст", тому що вони ж не можуть піти в такому наративі, що "ми програли спільному тиску України і ОБСЄ". Вони мають бути мудрими, для власного народу і міжнародного співтовариства, які спільно вирішили питання, попіклувались про жителів Донбасу, припинили війну. Наш план дає їм таку можливість", — сказав він.

    Реклама на dsnews.ua