• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю історію, — Мінекономіки

Міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю свою історію – орієнтовно 195 мільярдів

Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала у своєму facebook, передає "ДС".

"Наступного року ми плануємо вийдемо на високі темпи зростання внутрішнього валового продукту завдяки старту низки програм. Зокрема, масштабної термомодернізації житлових будинків, комплексного відновлення систем зрошення на Півдні України, масового дешевого іпотечного кредитування, активного фінансування експортерів", — заявила Свириденко.  

У публікації також зазначається, що вона разом з Міністром оборони та Міністром закордонних справ провели онлайн зустріч із представниками найбільших міжнародних інвестиційних компаній та фондів, які інвестують в Україну.

"Ми поінформували інвесторів про поступове покращення наших макроекономічних показників та прогнози на найближчий рік. Наша мета забезпечити сталість основних показників: зростання ВВП, збільшення золотовалютних резервів, стримування інфляції в допустимих межах. 

Ми прагнемо довести бізнес-клімат в Україні до найкращих світових стандартів", — розповіла очільниця Мінекономіки.

В свою чергу Олексій Рєзніков повідомив, що ситуація на Донбасі є достатньо стабільною, а Дмитро Кулеба запевнив інвесторів, що негативні інформаційні повідомлення з боку Росії мають на меті виключно дестабілізувати ситуацію навколо України.

Нагадаємо, за даними прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, за три квартали 2021 року Україна отримала $4,8 млрд прямих іноземних інвестицій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua