• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Українці не хочуть обирати президента в онлайні, щоб їх не обдурили, — опитування

65,9% українців негативно ставляться до можливого запровадження дистанційного голосування на виборах через інтернет

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), повідомляє "ДС".

Більшість респондентів (65,9%) негативно ставляться до можливого запровадження дистанційного голосування через інтернет, позитивно – 29%.

"Хоча серед усіх вікових категорій переважає негативне ставлення, але водночас чим молодші респонденти, тим краще ставлення до дистанційного голосування через інтернет", — підкреслили КМІС.

Не підтримують ідею онлайн-голосування українці через те, що це може створити ризики фальсифікації на користь влади.

Всеукраїнське опитування громадської думки було проведено Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 26-29 листопада методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 12%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua