• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україне обирає НАТО через небажання українців спілкуватися з росіянами, - Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Агресія Росії спровокувала взаємну ненависть українців до росіян. Тому єдиним шляхом Києва залишається інтеграція до НАТО

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтервʼю ВВС HARDtalk, передає "ДС".

Так, журналіст процитував слова одного з європейських чиновників: "Думка, що Україна може стати повноправним членом НАТО і навіть повноправним членом Євросоюзу в довгостроковій перспективі — фантазія".

"Ви знаєте, чесно кажучи, війна між Україною і Росією — це теж була фантастика. Ніхто в це не вірив. У нас сімʼї були, де люди з Росії та України, ми жили багато років у Радянському Союзі, жили пліч-о-пліч, і дійсно — країни поважали одна одну. А зараз у нас війна, зараз у нас ненависть, зараз українці не хочуть спілкуватися з росіянами, тому — НАТО. Якщо хтось каже, що це фантастика — ну, побачимо", — сказав Зеленський.

Також президент України назвав ймовірне членство України в НАТО "дуже важливим сигналом Російській Федерації".

"НАТО — це безпека в нашому регіоні. Ми це розуміємо, тому так, у нас потужна армія, у нас армія у 200 тис., ми оновлюємо техніку, але цього замало. І єдиний шанс, я вважаю, про це говорю і Сполученим Штатам, і країнам ЄС, всім я кажу: якщо ви не хочете втрачати Україну, ви маєте її підтримувати", — наголосив президент.

Нагадаємо, Зеленський заявив в інтервʼю ВВС, що покине свій пост в разі, якщо йому не вдасться завершити війну на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua