• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Українська делегація в ТКГ пояснила важливість закону про особливий статус Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі висловила свою позицію щодо продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей

Відповідний законопроєкт було ухвалено Верховною Радою сьогодні, 15 грудня, 304 голосами народних депутатів, інформує "ДС".

Законопроєктом продовжується на один рік (до 31 грудня 2021 року) запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

"Слід зазначити, що Закон України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" передбачений згідно з пунктом 3 Протоколу за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи стосовно спільних кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану президента України П. Порошенка і ініціативи Президента Росії В. Путіна від 05.09.2014. Таким чином, втрата чинності вказаного Закону може спричинити до звинувачень РФ у зриві мирного врегулювання та підірвати переговорний процес", — зауважила українська сторона.

    Реклама на dsnews.ua