• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Українське рибальське судно зазнало аварії в Чорному морі: його взяли на буксир

У Чорному морі зазнало аварії українське риболовецьке судно. Його взяв на буксир український катер морської охорони

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила представниця Регіонального управління морської охорони Державної прикордонної служби Наталя Гуменюк у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

"Катер морської охорони "Балаклава" вже взяв на буксир фелюгу, яка потерпала у відкритому морі, була знеструмлена, і наразі буксирує її до порту виходу до Очакова.

Назустріч висунувся власник на іншій фелюзі. Певно, що вони зустрінуться в морі", — сказала Гуменюк.

Гуменюк пояснила, що судно було знеструмлене, тому не могло повідомити українську владу про ситуацію, що склалася, і подало сигнал порятунку.

"В таких ситуаціях дійсно є тільки можливість передавати сигнал порятунку. Тому вони запросили, щоб найближчі судна проінформували українську владу про потрібну їм допомогу", — сказала вона.

У суботу зранку в РФ заявили, що направили ракетний катер Чорноморського флоту до українського рибальського судна, яке зазнає лиха в Чорному морі.

Зазначалося, що екіпаж катера на міжнародному каналі звʼязку прийняв сигнал лиха риболовецького судна "ОД-2592", капітан якого повідомляв, що у судна відмовив двигун, воно знеструмлене, перебуває в дрейфі і просив допомоги про інформування влади України про аварію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua