• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Українські розробники представили IT-спільноті бойову систему DELTA на конференції DOU Day 2024

На ІТ-конференції DOU Day 2024 вітчизняні розробники презентували бойову систему DELTА, що дозволяє планувати операції та бачити поле бою в режимі реального часу, обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, угруповання, а за потреби — і з союзниками

Реклама на dsnews.ua

Унікальним досвідом розробки MilTech продуктів поділилися представники Центру інновацій Міністерства оборони майор Артем Мартиненко та майор Сергій Загрійчук, передає "ДС" із посиланням на сайт Міноборони.

Серед викликів, що постали перед DELTA з початком повномасштабного вторгнення, – переїзд в хмарні ресурси через фізичні знищення дата-центрів росіянами, масштабування системи та протистояння найбільшим кібератакам. 

"Ми пропагуємо екосистемний підхід до використання IT-рішень в армії. Ми розбудовуємо інтеграційну платформу, яка дозволить використовувати всі інструменти для швидкого знищення ворога – від його виявлення до ураження, а також планування використання власних сил", — наголосив майор Центру інновацій Артем Мартиненко.

Розробники розповіли про екосистему продуктів DELTA та останні інноваційні сервіси, які оцифровують стандарти НАТО для планування операцій. Окремий інтерес викликала технологія DroneID — інтеграція вітчизняних дронів в систему.

"Екосистема продуктів DELTA постійно розширюється та дає все більше функціоналу для наших військових. Залучення цивільної ІТ-спільноти до розробок військового середовища вкрай необхідне – ми маємо рухатися разом. Цікавість до українських продуктів та долучення до їх створення – результат, якого ми прагнемо. DELTA змінює правила гри у цій війні", – прокоментувала заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко. 

    Реклама на dsnews.ua