• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українські співачки Білик та Іващенко побували на прийомі у Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

Співачки з України Ірина Білик та Еліна Іващенко в суботу, 16 січня, в Білорусі відвідали новорічний прийом у самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка

На прийомі Лукашенко з нагоди "старого Нового року" в суботу засвітилися і зірки російської естради, серед них Стас Михайлов, Валерій Сюткін і Зара, передає "ДС" з посиланням на Reformation.

На присутність на вечорі двох співачок з України на своїй Facebook-сторінці звернув увагу також Фонд культурної солідарності Білорусі.

Еліна Іващенко (фото вгорі) та Ірина Білик (фото внизу)
Еліна Іващенко (фото вгорі) та Ірина Білик (фото внизу)

50-річна Ірина Білик є заслуженою і народною артисткою України. 19-річна Еліна Іващенко була переможцницею вокальних шоу "Голос. Діти" (2016) і "X-Фактор" (2019), отримувала першість на фестивалях "Чорноморські ігри-2018" і "Словʼянський базар-2020".

Як повідомляється, суботній вечір пройшов в стилі "Вечорів на хуторі біля Диканьки".

Під час новорічного прийому самопроголошений президент Білорусі вручив ордени, медалі та подяки державним діячам, артистам і співробітникам ЗМІ.

Кореспондент "Столичного телебачення" Григорій Азаренок удостоєний медалі "За відвагу", а оглядач видавничого дому "Білорусь сьогодні" Андрій Муковозчік і головний радник пресслужби президента Валерій Шульга отримали по медалі "За трудові заслуги".

Лукашенко в своєму виступі, серед іншого, запевнив, що ніколи не відступить і що упевнений в своїй правоті.

Нагадаємо, cамопровозглашенний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність відновити дружні відносини з Україною. Також він заявив, що "не тримає зла" на українського президента Володимира Зеленського, якого назвав "Володею".

    Реклама на dsnews.ua