• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Український суд заочно заарештував російського співака Газманова

Український суд ухвалив рішення про заочний арешт російського співака Олега Газманова

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова, повідомляє "ДС".

"Олеже Михайловичу Газманов, я до вас з новинами. Нічого особистого. У кожного своя робота, як кажуть. Хочу вас офіційно як український прокурор поінформувати про те, що український суд погодився з клопотанням українських прокурорів і дозволив їм заарештувати вас з метою доставки на територію України для обрання запобіжного заходу", – написала вона.

За її словами, українські прокурори добре усвідомлюють ту обставину, що Газманов не з'явиться добровільно в український суд і на гастролі навряд чи приїде.

"З цієї причини ми змушені ініціювати процедуру оголошення вас у міжнародний розшук. Звичайно, закордонні тури – частина вашого творчого життя, але з цим рахуватися ми не зможемо, на жаль", – додала генпрокурор.

Венедиктова порадила Газманову не слухати провладних друзів та порадників, а отримати консультації у добрих юристів, бажано, "з міжнародним бекграундом".

"Вони не стануть вас вводити в оману і ви, таким чином, зможете реально оцінити стан своїх справ… Ми в Україні вважаємо, що офіцери (вони ж росіяни) сьогодні скоюють злочини в Україні. І так, ми часто на суші, а вони часто на морі, і нам не зустрітися ніяк – лише у суді", – резюмувала Ірина Венедиктова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua