• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Укроборонпром" взявся інвентаризувати свою інтелектуальну власність

Державний концерн "Укроборонпром" створив реєстр наявної на підприємствах-учасниках технічної документації на всі види озброєння та військової техніки

mil.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Згідно з повідомленням пресслужби концерну, це дозволить запобігти крадіжкам обʼєктів інтелектуальної власності, захистити їх від незаконного копіювання, а, отже, і від недобросовісної конкуренції на ринку.

За результатами аналізу інформації, у розпорядженні державних оборонних підприємств знаходиться 3942 одиниці технічної документації, з яких 3135 – їм належить.

Як зазначив заступник генерального директора з управління активами "Укроборонпрому" Мустафа Найєм, розробка реєстру – це один з елементів прийнятої концерном політики у сфері управління інтелектуальною власністю.

""Укроборонпром" має намір інвентаризувати не тільки всю наявну технічну документацію, а й всі патенти, винаходи, програмне забезпечення тощо. Простіше кажучи, всі обʼєкти права інтелектуальної власності, які є основою для виробництва озброєння і військової техніки на наших підприємствах, повинні бути враховані в єдиний реєстр", — сказав Найєм.

Нагадаємо, у лютому президент України Володимир Зеленський доручив державному концерну "Укроборонпром" запустити спецпрограму підготовки інженерів-конструкторів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua