• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Вкусив комар, а так усе нормально": Як мер Умані ніч під ОПУ провів (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Мер Умані Олександр Цебрій, який 17 серпня ввечері приїхав під ОПУ зі спальним мішком і розкладним стільцем, заночував біля порогу Офісу президента в надії зустрітися з главою держави Володимиром Зеленським

Відповідні фото опублікував Telegram-канал PavlovskyNews, передає "ДС".

Мер виступає проти приїзду в період карантину іноземців із «червоної зони», де найбільше заражених коронавірусом. За його даними, вже 300-400 паломників-хасидів прибуло в Умань.

Мера обурило, що людей навіть не перевіряють на кордоні на наявність довідки про відсутність коронавірусу. І зараз йому ніхто не може дати гарантій безпечного святкування в Умані єврейського Нового року — Рош Ха-Шана, куди з'їжджаються паломники.

"Вночі мене вкусив комар, а так усе нормально. Ніхто з Офісу президента до мене не вийшов, не спілкувався ні з ким. Сьогодні знову залишаюся тут", — розповів виданню Страна Олександр Цебрій.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підтримав ініціативу МВС про обмеження на відвідування Умані Черкаської області іноземними громадянами для святкування іудейського нового року Рош ха-Шана.

    Реклама на dsnews.ua