• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Померти не дадуть:"слуга" Верещук впевнена, що з МВФ краще не співпрацювати

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук виступила проти масштабного співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема МВФ і Світовим банком, адже більшості населення це не подобається

Про це Верещук заявила в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Пора відмовитися від мантри "закордон нам допоможе". МВФ, Світовий банк, і так далі. Роки співпраці показали, що померти не дадуть, але допомагати не будуть. Реструктуризація Яресько — ви памʼятаєте, які кабальні умови були підписані Україною. Ця реструктуризація взагалі виключає будь-яке зростання, ви знаєте. Зростання до 3% — це не зростання, якщо ми говоримо про Україну та умови, в яких вона зараз перебуває", — сказала вона.

Верещук зазначила, що українці стали гірше ставитися до позичання грошей у МВФ.

"Я також була за те, щоб отримати черговий транш у вигляді хоча б двох мільярдів доларів, тому що ми без нього важко справляємося. Але думка людей про таку співпрацю змінюється, і вже понад 60% людей по соціології, проти співпраці з МВФ", — сказала вона.

Як повідомлялося, 9 червня рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною у розмірі $5 млрд. Програма розрахована на 18 місяців.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в рамках програми буде виділено 5 траншів.

    Реклама на dsnews.ua