• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Уродженці України завоювали 10 олімпійських медалей в складі збірних інших країн. Якими могли б бути підсумки Ігор у Токіо

На Олімпійських іграх в Токіо уродженці України завоювали 10 медалей у складі інших країн — дві золоті, дві срібні та шість бронзових

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, золоті медалі завоювали уродженець Дніпра з Ізраїлю Артем Долгопят (спортивна гімнастика) і Марина Голядкина з ОКР (артистичне плавання, командні змагання), інформує "ДС" з посиланням на "Трибуну".

Срібні нагороди вибороли Анастасія Близнюк з ОКР (художня гімнастика, командні змагання) та Ірина Зарецька (карате), яка представляла Азербайджан.

Бронзовими призерами Ігор стали Олександр Бондар (ОКР, стрибки в воду), Гліб Бакши (ОКР, бокс), Ірина Кіндзерська (дзюдо, Азербайджан), Антон Плесной (Грузія, важка атлетика), Марія Стадник (Азербайджан, вільна боротьба), Сергій Тарновський (Молдова, веслування на каное-одиночці).

Крім того, українське коріння має чемпіонка Олімпіади в складі Канади (академічне веслування серед вісімок на дистанції 2 км) Крістен Кіт. А представник Німеччини, срібний і бронзовий призер Токіо-2020 на настільному тенісі Дмитро Овчаров народився в Києві.

Нагадаємо, на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські олімпійці отримали 19 нагород, в тому числі одну "золоту" медаль. Україна зайняла 44 місце в підсумковому медальному заліку і 16 місце за загальною кількістю медалей. Суддя міжнародної категорії AIBA (3 зірки) з України Павло Василинчук визнаний кращим суддею Олімпіади-2020.

Очолила остаточний медальний залік Олімпіади-2020 збірна США, яка в останній день Олімпійських ігор в Токіо, завоювала дві золоті медалі та зуміла в останній момент випередити Китай.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua